Platnost katalogu skončila, e-shop je v režimu údržby. Nabídku z nového katalogu připravujeme. Do té doby přijímáme objednávky pouze na výrobky skladem. Děkujeme za pochopení.
Dosažené výhody
 • Katalog zdarma
 • Vzorky zdarma
  chybí ještě 800,- Kč
 • Sleva na poštovné
  chybí ještě 1000,- Kč
 • Poštovné zdarma
  chybí ještě 2000,- Kč
 • Sleva na další nákup
  chybí ještě 4000,- Kč

Do kdy objednávat pod vánoční stromeček?

Poslední pracovní den, kdy odesíláme garantované zásilky pod vánoční stromek, je středa 20.12.2017.

Poslední termíny pro objednání z našeho obchodu:

pokud je u zboží uvedeno "expedice do 3 až 5 pracovních dnů" a platíte převodem - do pondělí 18.12. 8:00 (platba musí dorazit do středy 20.12. 10:00)

pokud je u zboží uvedeno "expedice do 3 až 5 pracovních dnů" a platíte dobírkou nebo kartou - do pondělí 18.12. 8:00

pokud je u zboží uvedeno "expedice do 24 hodin" a platíte převodem - do úterý 19.12. 10:00 (platba musí dorazit do středy 20.12. 10:00)

pokud je u zboží uvedeno "expedice do 24 hodin" a platíte dobírkou nebo kartou - do středy 20.12. 10:00

Co znamená garance?

Při nákupu v termínu pro garantované dodání do Vánoc Vám zboží vyexpedujeme tak, aby u Vás bylo do 24. prosince. V případě, že by se z nějakého velmi výjimečného důvodu na straně dopravce doručení nestihlo, máte právo zásilku bez obav nepřevzít, či vrátit ve lhůtě 30 dnů.

Upozornění:

- garance se nevztahuje na zboží, které je u výrobce vyprodáno
- doplňky a bižuterie jsou rizikovým zbožím z pohledu dostupnosti, proto již nemusí být dostupné a dodáno
- každá objednávka je závazná - pokud si objednáte po garantovaném termínu a objednávka nestihne dorazit do Vánoc, jste povinni ji převzít i po Vánocích

Rychlý nákup AVON kód

Zákaznický servis

Aktuální katalog

AVON katalog kampaň 1/2018
Prohlédnout
Koupit za 15,- Kč

Zobrazení výrobků


AVON blog

Proč nakupovat v našem e-shopu?
Protože nakupování kosmetiky AVON nebylo ještě nikdy jednodušší. Jsme zavedený obchod proveřený tisíci spokojených zákazníků. U nás můžete nakupovat přesně podle katalogu AVON a to vždy za nejnižší ceny. Zboží máme navíc rozděleno podle kategorií a řad. Dále nabízíme řadu odměn a výhod a navíc máme nízkou cenu poštovného.
Sortiment, který nabízíme
Veškeré zboží nabízené v tomto obchodě je originální. Nejoblíběnějším zbožím vás, našich zákazníků, je Tělová kosmetika, která zahrnuje sprchové gely, tělové spreje, pěny do koupele, krémy tělové, na ruce a na nohy, či deodoranty. Toaletní a parfémové vody AVON jsou vždy označeny příslušnou zkratkou, tedy EDT a EDP. Dekorativní kosmetika v sobě zahrnuje laky na nehty, řasenky, tužky na oči, make-upy, či lesky na rty. Dále prodáváme Pleťovou kosmetiku, Vlasovou kosmetiku, Opalovací přípravky a Doplňky.
Katalog AVON
Aktuální katalog vždy platí přesně 3 týdny, tedy 21 dní. Náš obchod je sestavován přesně podle aktuálního platného katalogu vždy první den nové kampaně. Tištěný katalog na následující kampaň dáváme ZDARMA ke každé objednávce. K dispozici je i elektronická verze, tedy Online katalog. Pokud však máte raději papírový katalog a ještě jste u nás neobjednávali, můžete si objednat jak katalog na aktuální, tak i na následující kampaň a to za zvýhodněnou cenu.