Dosažené výhody
 • Katalog zdarma
 • Vzorky zdarma
  chybí ještě 800,- Kč
 • Sleva na poštovné
  chybí ještě 1000,- Kč
 • Poštovné zdarma
  chybí ještě 2000,- Kč
 • Sleva na další nákup
  chybí ještě 4000,- Kč

Kontakt

Provozovatel:
Sidezim s.r.o.
Skuteckého 1705/3a
163 00 Praha 6, Řepy
IČO: 03347109
DIČ: CZ03347109
Bankovní spojení: 2100716558/2010
Jsme plátci DPH

Pro informace o objednávkách a sortimentu použijte prosím chat nebo formulář níže.

Osobní odběr na výše uvedené adrese bohužel není možný - využijte prosím jiných dostupných způsobů doručení, nebo se podívejte na seznam výdejních míst, kde si můžete balík osobně vyzvednout.

O stavu objednávky budete informováni automatickými e-maily. Reklamace, odstoupení od smlouvy, upřesnění objednávek a případné dotazy nám prosím zasílejte pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře nebo chatu, který se nachází v pravém dolním rohu obrazovky. Bez předchozího kontaktu nám prosím nezasílejte zboží na reklamaci či odstoupení od smlouvy!

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje


Předmět/Typ dotazu 
Zpráva
OvěřeníZde opište bezpečnostní kód:
code

Rychlý nákup AVON kód

Zákaznický servis

Aktuální katalog

AVON katalog kampaň 2/2018
Prohlédnout
Koupit za 15,- Kč

Zobrazení výrobků


AVON blog

Proč nakupovat v našem e-shopu?
Protože nakupování kosmetiky AVON nebylo ještě nikdy jednodušší. Jsme zavedený obchod proveřený tisíci spokojených zákazníků. U nás můžete nakupovat přesně podle katalogu AVON a to vždy za nejnižší ceny. Zboží máme navíc rozděleno podle kategorií a řad. Dále nabízíme řadu odměn a výhod a navíc máme nízkou cenu poštovného.
Sortiment, který nabízíme
Veškeré zboží nabízené v tomto obchodě je originální. Nejoblíběnějším zbožím vás, našich zákazníků, je Tělová kosmetika, která zahrnuje sprchové gely, tělové spreje, pěny do koupele, krémy tělové, na ruce a na nohy, či deodoranty. Toaletní a parfémové vody AVON jsou vždy označeny příslušnou zkratkou, tedy EDT a EDP. Dekorativní kosmetika v sobě zahrnuje laky na nehty, řasenky, tužky na oči, make-upy, či lesky na rty. Dále prodáváme Pleťovou kosmetiku, Vlasovou kosmetiku, Opalovací přípravky a Doplňky.
Katalog AVON
Aktuální katalog vždy platí přesně 3 týdny, tedy 21 dní. Náš obchod je sestavován přesně podle aktuálního platného katalogu vždy první den nové kampaně. Tištěný katalog na následující kampaň dáváme ZDARMA ke každé objednávce. K dispozici je i elektronická verze, tedy Online katalog. Pokud však máte raději papírový katalog a ještě jste u nás neobjednávali, můžete si objednat jak katalog na aktuální, tak i na následující kampaň a to za zvýhodněnou cenu.