Dosažené výhody
 • Katalog zdarma
 • Vzorky zdarma
  chybí ještě 800,- Kč
 • Sleva na poštovné
  chybí ještě 1000,- Kč
 • Poštovné zdarma
  chybí ještě 2000,- Kč
 • Sleva na další nákup
  chybí ještě 4000,- Kč

Kosmetika oriflame

Značka Oriflame spatřila světlo světa již v roce 1967. Založili ji dva bratři se svým společným přítelem. Což je docela zvláštní, protože všechny ostatní velké a známé kosmetické společnosti byly založeny ženami.

Firma se ihned po svém založení začala rozrůstat a vydrželo jí to až do dnešní podoby, kdy se jedná o nadnárodní společnost. Její výrobky lze nyní nakupovat zejména prostřednictvím kosmetických poradců, ale také přes internetový obchod.

K dispozici je vždy aktuální Oriflame katalog, a to jak v tištěné, tak v elektronické podobě. Výhodou tištěného však je, že si můžete přetřením stránky přivonět k některým nabízeným produktům.

Oriflame je držitelem mnoha patentů a vlastní i několik certifikátů týkajíc se ekologie a kvality zpracování. Vybrané produkty jsou dokonce označena jako fairtrade, nebo Ecocert. Nedávno se společnost v anketě pořádané v ČR umístila mezi 25 nejznámějšími značkami.

Společnost má svou působnost v téměř 80 zemích po celém světě, a to na všech kontinentech včetně Afriky a Asie.

Rychlý nákup AVON kód

Zákaznický servis

Aktuální katalog

AVON katalog kampaň 2/2018
Prohlédnout
Koupit za 15,- Kč

Zobrazení výrobků


AVON blog

Proč nakupovat v našem e-shopu?
Protože nakupování kosmetiky AVON nebylo ještě nikdy jednodušší. Jsme zavedený obchod proveřený tisíci spokojených zákazníků. U nás můžete nakupovat přesně podle katalogu AVON a to vždy za nejnižší ceny. Zboží máme navíc rozděleno podle kategorií a řad. Dále nabízíme řadu odměn a výhod a navíc máme nízkou cenu poštovného.
Sortiment, který nabízíme
Veškeré zboží nabízené v tomto obchodě je originální. Nejoblíběnějším zbožím vás, našich zákazníků, je Tělová kosmetika, která zahrnuje sprchové gely, tělové spreje, pěny do koupele, krémy tělové, na ruce a na nohy, či deodoranty. Toaletní a parfémové vody AVON jsou vždy označeny příslušnou zkratkou, tedy EDT a EDP. Dekorativní kosmetika v sobě zahrnuje laky na nehty, řasenky, tužky na oči, make-upy, či lesky na rty. Dále prodáváme Pleťovou kosmetiku, Vlasovou kosmetiku, Opalovací přípravky a Doplňky.
Katalog AVON
Aktuální katalog vždy platí přesně 3 týdny, tedy 21 dní. Náš obchod je sestavován přesně podle aktuálního platného katalogu vždy první den nové kampaně. Tištěný katalog na následující kampaň dáváme ZDARMA ke každé objednávce. K dispozici je i elektronická verze, tedy Online katalog. Pokud však máte raději papírový katalog a ještě jste u nás neobjednávali, můžete si objednat jak katalog na aktuální, tak i na následující kampaň a to za zvýhodněnou cenu.