Kosmetika Avon Informace a novinky ze světa AVON
 • Jak získat dokonalé rty

  0
  scissors
  18 prosince, 2012adminAvon novinky a informace

  Krásné rty jsou často přirovnávány k okvětním lístkům růže. Díky pravidelné péči a několika radám v oblasti líčení můžete získat perfektní, neodolatelné rty, po kterých jste vždy toužila. Přečtěte si, jak podpořit krásu svých rtů.

  Krok 1: Vyhlazení
  Lidé si stále více uvědomují důležitost odstraňování odumřelých kožních buněk, ovšem rty bývají v tomto zkrášlovacím procesu často opomíjeny. Odumřelé kožní buňky ze svých rtů jemně odstraníte pomocí teplé vody a Pleťového peelingu s granátovým jablkem, který obsahuje dostatečné množství pevných částeček a zároveň je velmi jemný.
  Výrobky, které odstraňují odumřelé kožní buňky, nepoužívejte příliš často. Pleť potřebuje čas – kožní buňky nejprve dozrávají, následně odumírají, a teprve poté je můžete odstranit. V opačném případě budete odstraňovat nové kožní buňky, což může způsobit podráždění a vysušení pleti a bolest.

  Krok 2: Hydratace
  Je nezbytně nutné rty pravidelně hydratovat. Pokožka rtů je velmi tenká, rty jsou neustále navlhčovány, a proto se snadno vysuší. Pravidelná hydratace rtů působí preventivně proti popraskání a olupování pokožky rtů a prodlužuje trvanlivost rtěnky na rtech.
  Čtvrt hodiny před aplikací rtěnky naneste Pečující barvu na rty. Péče se do rtů během 15 minut krásně vstřebá.

  Krok 3: Nanesení tužky na rty
  Používejte Tužku na rty od Avonu v odstínu, blízkém barvě své rtěnky. Tužkou obtáhněte vnitřní okraj rtů. Tužka zvýrazní tvar rtů a zamezí rozmazávání rtěnky.
  Pokud používáte konturovací tužku na rty a chcete vytvořit dojem plnějších rtů, použijte světlejší odstín tužky než je odstín vaší rtěnky a konturu rtů obtáhněte po vnější linii rtů. Naopak, plné rty opticky zmenšíte tak, že použijete tužku o jeden odstín tmavší než je odstín vaší rtěnky a konturu rtů
  obtáhnete podél vnitřního okraje rtů.

  Krok 4: Nanesení rtěnky
  Když vybíráte rtěnku, přemýšlejte o vzhledu, kterého chcete dosáhnout. Rtěnka Perfect Kiss rty okamžitě hydratuje. Syté odstíny rtům dodají svůdný vzhled a jsou vhodné zejména na večerní líčení. Přirozené odstíny a odstíny světle růžové jsou ideální během dne, zejména pokud chcete vypadat profesionálně a decentně. Nová Rtěnka Perfect Kiss od Avonu je ideální pro dokonalý vzhled rtů.
  Pro profesionální vzhled nanášejte rtěnku od středu rtů ke koutkům úst. Jak se blížíte ke koutkům, méně na rtěnku tlačte, protože plocha rtů v koutcích je mnohem menší.

  Krok 5: Obtisknutí
  Rty lehce přitiskněte k sobě, jako byste chtěli říct „mmm”. Poté rty uvolněte. Obtisknutí je nezbytné, zbavíte se tak přebytečné vrstvy rtěnky a rovnoměrně ji rozprostřete po rtech. Pomocí obtisknutí také zabráníte tomu, aby vám rtěnka později zbarvila zuby. Pro sytější a plnější vzhled
  rtů kroky 4 a 5 opakujte.

  Krok 6: Finální úprava
  Pro dokonalý vzhled naneste Lesk na rty Irresistibly Sexy, který rtům dodá svůdný, zářivý vzhled s vysokým leskem. Zvolte odstín, který odpovídá barvě vaší rtěnky, nebo použijte bezbarvý lesk na rty. Rty získají zářivý vzhled a lesk zároveň prodlouží životnost rtěnky. Lesk na rty Irresistibly Sexy je v nabídce v řadě odstínů, je tedy snadné zvolit vhodný odstín k barvě vaší rtěnky.
  Lesk naneste pouze do středu dolního rtu a poté oba rty stiskněte, jako byste chtěla říct „mmm”. Lesk se tak rovnoměrně rozprostře.