Kosmetika Avon Informace a novinky ze světa AVON
 • Úžasně vyhlazené vlasy pod kontrolou

  0
  scissors
  21 října, 2012adminAvon novinky a informace

  Každému někdy špatné počasí pokazilo dokonalý účes. To už se nyní nestane!
  Řada výrobků Advance Techniques proti krepatosti vlasů s inovativní technologií Lotus Shield, která odpuzuje vlhkost, dodává vlasům hebkost a omezuje jejich krepatost. Nejenže vaše vlasy budou chráněny před nepříznivým počasím, ale budou také velmi snadno upravitelné po dobu až 3 dnů!
  Technologie Lotus Shield:
  • pokrývá vlasy neviditelnou vrstvou, která je chrání před pronikáním vlhkosti
  • udržuje vlasy hladké a hebké bez ohledu na počasí
  • okamžitě vyhlazuje vlasy, dodává jim lesk a zanechává je snadno upravitelné
  Mýtus:
  každodenní mytí vlasů odebírá vlasům výživné látky.
  Fakt:
  Nedostatečnou tvorbu kožního mazu na pokožce hlavy a následnou nedostačující hydrataci, vysušení a lámání vlasů nezpůsobuje mytí. Každodenní mytí vlasů kvalitním šamponem jako Advance Techniques naopak povzbuzuje pokožku hlavy a zanechává vlasy zdravé a zářivé.

  Mýtus:
  Na mastné vlasy není vhodné používat kondicionér.
  Fakt:
  Pouze lidé s velmi krátkými vlasy nepotřebují kondicionér. Důležité je kondicionér nenanášet přímo na pokožku hlavy, ale pouze na vlasy, zejména na konečky.

  Mýtus:
  Krása vlasů není tak důležitá jako oblečení nebo postava.
  Fakt:
  Podle nedávného průzkumu společnosti Pantene* 87% mužů potvrdilo, že vlasy jsou důležité pro celkové hodnocení vzhledu ženy. 74% mužů rovněž souhlasilo, že je žena upoutá právě díky jejím vlasům (dříve než zaregistrují její oblečení, tvář nebo nohy). To jsou skvělé zprávy, obzvláště pro zákazníky, kteří chtějí ušetřit. Investice do výrobků pro péči o vlasy je mnohem méně nákladná než nákup nového outfitu.