Kosmetika Avon Informace a novinky ze světa AVON
 • Zamilujte si své dokonalé tělo!

  0
  scissors
  18 ledna, 2013adminAvon novinky a informace

  Jaro je časem, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku. A totéž se dá vlastně říci i o lidech. Mnozí
  by například chtěli zhubnout po dlouhé zimě. Přinášíme něco, co vám okamžitě vylepší postavu – stahovací prádlo. Formuje a tvaruje vaši postavu a je tak ideálním pomocníkem, chcete-li vypadat
  úchvatně na párty nebo na svatbě. Ale jak si vybrat vhodné prádlo? Existují tři hlavní otázky, které je nutné zvážit – a vy je pak společně s odpověďmi můžete sdílet se zákazníky.
  1. KVALITA
  Stahovací prádlo od AVONu je vyrobeno z nejlepších, pohodlných a jemných materiálů. Víme, že nošení spodního prádla z hrubých a tvrdých materiálů by pro vás bylo noční můrou. S námi neriskujete!
  2. VHODNÝ STŘIH
  Pamatujte si, že je žádoucí, aby látka jemně kopírovala tělo, aby splývala nebo aby byla lehce nařasená, nikdy nesmí být příliš napjatá, volná nebo zvlněná na nevhodných místech. Musíte vzít v úvahu váš typ postavy a tvary vašeho těla. Pokud jste silnější v oblasti břicha, mělo by být vaše oblečení v pase volnější. Můžete vyzkoušet stahovací kalhoty. Pokud máte pár kilo navíc i co se týče spodní části těla a na bocích, zvažte nákup stahovací spodničky, která lichotí tomuto typu postavy.
  3. SPRÁVNÁ VELIKOST
  Stahující prádlo vypadá menší, ale právě v tom spočívá jeho účinnost! Kupte si proto svou obvyklou velikost. Naši návrháři pro vás připravili speciální tabulky velikostí, najdete je v katalogu Avon Inspirace 3/2013.