Ceník poštovného
Při zakoupení jakéhokoliv produktu označeného jako poštovné zdarma, máte poštovné na celý nákup ZDARMA bez ohledu na výši objednávky!
Výše objednávky: od 2000,- Kč od 1000,- Kč do 1000,- Kč
Balík Do Ruky
Doručení následující pracovní den. Při nezastižení bude zásilka uložena na poště. Převzít může pouze adresát.
ZDARMA 89,00 Kč 109,00 Kč
Balík Na Poštu
Doručení následující pracovní den. Uložení rovnou na vybrané poště bez pokusu o doručení. Vyzvednout může pouze adresát.
ZDARMA 79,00 Kč 99,00 Kč
Zásilkovna.cz - do 5 kg!
Doručení následující pracovní den. Uložení na výdejním místě, kód k vyzvednutí obdržíte v SMS. Vyzvednout může každý, kdo zná kód.
ZDARMA 39,00 Kč 59,00 Kč
Doporučené Psaní
Doručení zpravidla následující pracovní den, ale může trvat i déle. Zaslání pouze výrobků označených jako LEHKÉ (maximálně 10 kusů). Vyzvednout může pouze adresát.
ZDARMA 49,00 Kč 69,00 Kč
Balík Do Balíkovny
Doručení následující pracovní den. Uložení na konkrétní poště s přednostním vyzvednutím na speciální přepážce. Vyzvednot může kdokoliv, kdo zná jméno adresáta a kód pro vyzvednutí.
ZDARMA 49,00 Kč 69,00 Kč
Obyčejné psaní
Doručení zpravidla následující pracovní den, ale může trvat déle. Pouze pro zaslání vzorků a katalogů. Při tomto způsobu dopravy je nutné provést platbu předem. Sledování zásilky ani podací číslo není při tomto způsobu dopravy k dispozici.
ZDARMA 30,00 Kč 30,00 Kč
Způsoby platby
Předem - platební kartou
Platba skrze zabezpečenou platební bránu ČSOB.
ZDARMA
Předem - převodem
Platební údaje dorazí v SMS a e-mailem.
ZDARMA
Při převzetí - dobírkou
Nejedná se o zpětnou platbu na fakturu!
50,00 Kč
Záloha za katalog zdarma
Katalog ZDARMA ke každé objednávce je podmíněn úhradou vratné zálohy. Výše zálohy je uvedena v nákupním košíku. Tato záloha Vám bude následně vrácena v příští objednávce, kterou je nutné zadat do 60 dní od objedávky, ve které jste zálohu uhradili. Při pozdějším zadání objednávky záloha propadne. Záloha je vázána na telefonní číslo, v objednávce tedy prosím vždy pečlivě zadejte stejné.